Hafriyat sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan firmamız kazı ve dolgu alanlarında profesyonel faaliyet göstermektedir.

Derin kazı hafriyatı, Yüzeysel kazı, Kanal Kazma, Tesviye, Dolgu sıkıştırma, Alt yapı kazıları, Kanal Kazıları, İnşaat alanı temel kazıları, Fabrika sahası hazırlama, Petrol istasyon sahası hazırlama, Alan düzeltme ve tesviye, Moloz taşınması, Su havuzu Kazıları gibi sektörümüzün alanına giren tüm hafriyat işleri alanında hizmet vermekteyiz.

İş öncesi bölgenin jeolojik yapısını inceliyerek, fiyat verirken sizi yanıltmayacak deneyime ve tecrübeye sahibiz. Konusunda uzman ekibimizle zamanında iş teslimi her zaman referansımız olmuştur.

Önemsediğimiz ve severek icra ettiğimiz mesleğimizi, memnun müşteri portföyü ile daha da güçlendirecek atılımları yapmak, teknolojik makinalarla hızlı ve güvenli çalışmak kurumsal ilkelerimizin başında gelmektedir.

Yıkım & Moloz & Nakliye

. Komple Bina Yıkımı
. Fabrika Yıkımı Depo vb. Yıkımı
. Temel Kazısı
. Hafriyat Çalışması
. Çevre Düzenlemesi
. Kanal Kazı Çalışması

Bina Yıkım

Kentsel dönüşüm ya da diğer özel maksatlarla betonarme ve çelik konstrüksiyon konut, fabrika veya sanat yapılarının çeşitli metodlarla demontaj ve yıkım işlerini ifade etmektedir.

Endüstriyel Yıkım

Endüstriyel yapı ve fabrikaların yıkım işleri, içten yıkma, temel kırma, kompresör ve hilti ile duvar yıkımı, kolon kesme ve diğer yıkım işlerinin tamamını özenle yapmaktadır.