Çataksu Hafriyat İnşaat Nakliye ve Ltd.Şti Şirketimiz 1990 yılında İstanbul’da kurulmustur. Zamanla büyümeye giderek hedefine ulaşmıştır. Şirketmiz aile şirketidir.
Bina yıkımı ve hafriyat kaldırma işlemleri başarılı ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Şirketimiz aldığı bütün projeleri başarılı güvenli bir şekilde zamanında tamamlamaktan gurur duymaktadır.

Her türlü HAFRİYAT VE KIRICI,TIR,KIRKAYAK BULUNMAKTADIR.

Yıkım her zaman tehlikeli bir meslektir, riskler mutlaka minimum seviyede tutulmalıdır. Ekibimiz projenin her aşamasını gözlemler ve analiz eder. Çalışanlarımız ve müşterilerimiz için güvenli bir çalışma ortamı sağlarız. Yapı yıkımları güvenli bir mühendislik süreci, vasıflı eleman ve maksimum iş tecrübesi ile gerekli donanım gerektirmektedir. Firmamız Türkiye genelinde yıkım ve hafriyat faaliyetlerine devam etmekte olup; Siz değerli müşterilerimize en yüksek standartlarda kaliteli hizmet sunmaktan gurur duyarız.

Geleceğe giden yolda geçmişten güç ve destek almanın önemi ve bilinci ile ulusal değerlere bağlı kalarak adını marka yapmayı başarmıştır. Başarının anahtarının disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanır.